Pusty

Razem: 0,00 zł

O Naszych Produktach

Na stronie El Kiciorro prezentujemy różnego rodzaju akcesoria dla Twojego kociego przyjaciela. Znajdziesz tu drapaki, Kocie Drzewa, Kociostrady, stojaki na miseczki, części zamienne do drapaków oraz wiele innych propozycji umilających kocie życie i ułatwiających nam ludziom wspólne mieszkanie z naszymi koteczkami.

Drapaki

Do produkcji drapaków używamy tylko drewnianych słupków o średnicy 7cm i naturalnego sznurka sizalowego o grubości 1cm (razem 9cm) . Drewniane słupki zapewniają wieloletnie użytkowanie a gruby sznurek zapewnia iż kot drapie w sznurek a nie w słupek. Ci z Państwa, którzy mają już doświadczenia z drapakami innych producentów na pewno wiedzą że przez cienki sznurek kot łatwo przebija się do słupka a jeśli ten jest wykonany z tekturowej tuby łatwo jest rwany a w efekcie końcowym łamie się pod naporem łapek naszego kotka. Podstawa drapaka wykonana jest z płyty meblowej laminowanej o grubości 18mm i zawsze tapicerowana jest również od spodu co zabezpiecza podłogę przed porysowaniem. Używamy tylko tkanin z certyfikatem bezpieczny dla człowieka.

Kociostrady

Nasze Kociostrady wykonujemy z płyty meblowej laminowanej o różnych grubościach w zależności od wymagań klienta i możliwościach technicznych w miejscu montażu, możliwe jest również wykonanie z desek z naturalnego drzewa.

Kocie Drzewa

Kocie Drzewa zawsze wykonane są z naturalnego drewna głównie sosnowego. Drzewo jest okorowane i wypolerowane co zapewnia bezpieczeństwo przed drzazgami i zadrami oraz daje wyjątkowy efekt wizualny. Naszych drzew nigdy nie lakierujemy. Półki również są z naturalnego drewna. Sznurek tak jak w przypadku drapaków ma średnicę 1cm.

Kocie Meble

Meble produkowane są ze sklejki o grubości 18mm, i pokrywane lakierem z atestami: hipoalergiczym, higienicznym oraz certyfikatem bezpieczeństwa zabawek. Zapewnia to większą wytrzymałość na uszkodzenia i zadrapania oraz gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Meble dopasowywane są do indywidualnego zamówienia, nie posiadamy kilku modeli do wyboru. Zamawiając Koci Mebel dostaniesz dokładnie to czego oczekujesz.

Stojak na miseczki

Stojaki podobnie jak meble wykonujemy ze sklejki o grubości 18mm natomiast tylna ścianka chroniąca ścianę przed zachlapaniem ma grubość 10mm. Lakierowana jest również lakierem z atestami: hipoalergiczym, higienicznym oraz certyfikatem bezpieczeństwa zabawek. Stojaki mogą mieć dowolny wymiar, kształt i mogą być na dowolną ilość miseczek różnej wielkości w zależności od potrzeb.

Akcesoria

Wszystko czego potrzebujesz aby naprawić już posiadany drapak lub go rozbudować możesz znaleźć w naszym sklepie, jeśli jakiś produkt nie jest wystawiony prosimy o kontakt z nami. Zrobimy każdy element jaki jest potrzebny do drapaka Twojego kociego przyjaciela.

Renowacje

El Kiciorro oferuje możliwość odnowienia swojego drapaka. Ktoś zapyta po co odnawiać stary drapak ? Otóż po to że jeśli wydaliśmy na drapak np. 600 zł materiał jest już wytarty, sznurek porwany, wygląda okropnie ale konstrukcja jest nie uszkodzona i w portfelu nie ma rezerwy na nowy drapak, to chyba lepiej wydać 200 zł na remont niż kolejne 600 zł na nowy drapak ? Ktoś zapyta po co to robimy, przecież na nowym drapaku zarobimy więcej niż na renowacji. Może i tak ale nam bardziej zależy na zadowolonym kliencie i polecaniu naszej firmy a nie na naciąganiu klientów na nowe produkty !

Drapaki premium

Drapaki tej klasy produkowane są tylko i wyłącznie z drewna naturalnego. Podstawa oczywiście nie lakierowana wykonana z desek ma grubość 7cm lub są to okrągłe plastry z pni drzew (Sosna, brzoza, dąb, olcha i inne…). Słupek ma minimum 10cm średnicy plus sznurek z naturalnego sizalu o grubości 1cm co daje min 12cm. Są to ciężkie i stabilne drapaki dla wymagających. Wysokość słupka dostosowywana jest do oczekiwań klienta.

 

Zapraszamy do zakupów w sklepie El Kiciorro i życzymy wielu lat drapania w nasze produkty oraz niezliczonych godzin mruczenia szczęśliwego kociego przyjaciela w naszych budkach i na naszych półkach i legowiskach